E-mail: info@electrobase.lv
tel: +371 2 923-76-76.
tel: +38 067 463 73 59

About

Magniflex

Une kunst, mis on sündinud Itaalias

Toscana südames, Itaalia ühes kõige romantilisemas ja rahulikumas maanurgakeses saab alguse ettevõtte Magniflex loomise  - maailma mugavate madratsite juhtiva tootja ajalugu.

See lugu algas rohkem kui pool sajandit tagasi, kui Juliano Mani tegi koduses töökojas oma esimese madratsi.

Sellest ajast on möödunud 50 aastat, tänu kaasaegsete tehnoloogiatele, innovatiivsetele materjalidele, süvenenud uuringutele mugava une valdkonnas Magniflexist on saanud maailma liider madratsite ning une ja puhkamise toodete tootmises.

Rohkem kui 80 mln. inimest 70 riigist üle maailma on usaldanud oma une Magniflex madratsitele.

Miks pärast me valime Magniflex:

 • 50-aastane kogemus mugavate madratsite arendamises
 • 70 riiki maailmas on valinud
 • Magniflex Tootmise täistsükli vabrik
 • 100% disain ja tootmine Itaalias.
 • Kvaliteedikontroll kõigidel tootmisetapidel Euroopa ja maailma laborite sertifitseerimine Koostöö spetsialistidega meditsiini ja mugava une valdkonnas.
 • Rahvusvahelised kvaliteedi- ja keskkonnanormide standardid
 • Magniflex madrats- mugava une süsteem ja hoolitsus tervise ja heaolu eest.
 • Kolm mugavuse taseme süsteemi sõltumatult inimese vanusest, kehakaalust ja kasvust Soovitatav kasutamiseks meditsiinilistes asutustes
 • Madratsi võime tagada ortopeedilist и anatoomilist efekti.
 • Materjalide kärge vastupidus sisse vajutamisele ja deformatsioonile
 • Madratsi vaakumpakend

MEIST:

Ettevõte Alessanderx Spa, millele kuulub kaubamärk MAGNIFLEX ja madratsite tootmise vabrik, on asutatud 1962. aastal. Tootmisvõimsused asuvad Itaalias: Toscana regioon, linn Prato ( suuruselt teine linn regioonis pärast Firenze´t) aadressil:

59100 Prato, Via San Leonardo da Porto Maurizio 24/26/28 - Tel +39 057451011 Fax +39 0574 5101.235. http://www.magniflex.com Tootmisvõimsused võimaldavad toota kuni 10 000 madratsit päevas. MAGNIFLEX on rohkem kui 50-aastane une ja puhkamise toodete valmistamise kogemus. MAGNIFLEX firmasalongid asuvad üle maailma: Lääne-ja Ida-Euroopa, USА, Каnаdа, India, Jaapan, Hiina, Austraalia, AÜE, Iisrael,

Erinevatele riikidele vabrik valmistab järgmiseid madratsite liine:

Magniflex - premium liin

Piere Cardin.Tonino Lamborghini - fashion liin

Geoethic Naturally - õko liin

Dormir. Relaxsan - standart liin

 MEIE EETIKA:

Ohutus inimese tervisele ja materjalide ökoloogilisus  - meie eetika peamised põhimõtted. Materjalide valikul kasutatakse kaasaegseid tehnoloogiaid ja innovatsioone ökoloogia valdkonnas, mis tagavad maksimaalset inimese tervise ja keskkonna kaitset. Kõik kasutatavad materjalid läbivad range kontrolli ja standartseerimise ohutuse parameetrite järgi.

PUHKAMISE FILOSOOFIA:

MAGNIFLEX esimest korda arendas ja kasutas kaasaegse une filosoofia koostisosasid:

 1. Tervis
 2. Ohutus
 3. Mugavus
 4. Kvaliteet
 5. Ökoloogilisus

Pidevad magamise kultuuri uuringud ja tundmaõppimised; samuti ka puhkamiseks kaasaegsete meetodite ja materjalide kasutamine võimaldavad meil luua mitte lihtsalt madratseid, kuid MUGAVA UNE SÜSTEEME.

MUGAVA UNE SÜSTEEM sisaldab lülisamba ortopeedilise tuge koos aatomi efektiga, materjalide termoreguleerimise funktsiooni ja mugavuse kõrge tasemega.