E-mail: info@electrobase.lv
tel: +371 2 923-76-76.
tel: +38 067 463 73 59

Anatoomiline efekt

Madratsi võime maksimaalselt täpselt võtta  magava inimese kehavormi ning samuti  vähendada survet madratsi poolt inimkehale, seega katkestamata vereringet, lümfiringet ja lihaste, liigeste ja siseorganite innervatsiooni. Osaline või täielik surve eemaldamine takistab lihaste ärasuremist ja tuimaks muutumist, parandab vereringet, soodustab mugavale ja täisväärtuslikule puhkamisele (unele).

Selleks et tagada meile mugavat magamist ilmusidki "targad" vedrudeta madratsid koos anatoomilise efektiga. Sellistes madratsites kasutatakse vedrudeta materjali (lateksvaht, waterlattex, memoform, eliosoft), mis vähendab või leevendab vasturõhku meie kehale. Selline madratsite tüüp võimaldab kohaneda iga eraldise inimese kaalule, kasvule ja anatoomilisele ehitusele. Madratsid kõrge anatoomilise efektiga tagavad üksikute kehaosade optimaalset toetust une ajal, momentaalselt adapteeruvad meie keha kõverustele, tagavad lõõgastust, mis on vajalik lihaste taastumiseks.

Kõrge anatoomilise efektiga madratsi kasutamisel väheneb 70-80% võrra inimese  kehaasendi muutmise näitaja. Inimene magab paremini välja, paraneb une kvaliteet, lihased saavad maksimaalse lõdvestuse ja puhkamise, lülisambale on aga tagatud pehme ja mugav tugi.

Kompleksis padjaga  Memoform® materjalist tagatakse püsiv ja pehme toetus peale ja kaelale kui lamavas asendis, nii ka lamamisasendis külje peal. Kaelalülide asend on loomulik, ilma kinnipigistamiseta, lihased on lõdvestatud seisundis. Materjalid takistavab kaelalülide kahjustumist. Toimub valuefekti vähenemine ja nõrgenemine traumade, peavalude, radikuliidi, osteokondroosi korral.

Oluline valutunde vähenemine lülisamba rinna-, kaela- ja nimmepiirkonna osteokondroosil. Lülisammas, liigesed ja lihaskorsett on lõdvestatud seisundis, puhates stressist ja väsimusest, mis kogunenud päeva jooksul. Maksimaalne ortopeediline ja anatoomiline efekt eriti lülisamba nimme-ristluuosas.

Comments are closed.