E-mail: info@electrobase.lv
tel: +371 2 923-76-76.
tel: +38 067 463 73 59

KANGAD

Termoreguleeriv kangas LENPUR - patenteeritud tsellulooskangas, mis on looduslik hüpoallergiline ja kõrgelt absorbeerivmaterjal, mis tõhusalt aurustab niiskuse inimkehalt ja seega kontrollib tema temperatuuri. Pehme ja meeldiv katsumisel kangas loob täiendavat taktiilset mugavust ja soojatunnet.

Termoreguleeriv kangas COOLMAX® - 100% ettevõtte DuPont® polüester õhku läbilaskev kiud, koos neljasoonilise niidiga (niidi pindala 20% suurem kui ümmarguse ristlõikega kiudel), omab suurenenud kapillaarseid omadusi. See unikaalne kiu struktuur ideaalselt imab niiskust, mida eraldab keha, (palju kiiremini kui mis tahes kanga tüüp) ja tänu suurenenud kapillaarsusele kiiresti aurustub seda. See tagab, et niiskus eraldub tõhusalt väljapoole keha ja madratsi täiteainet. Madalate temperatuuride jaoks, lisaks termoreguleerimise probleemile ja kehast niiskuse väljaviimesele toetab kangas samuti termoreguleerimise funktsiooni- madalal temperatuuril kangas akumuleerib soojust madratsi pinnal, luues seega optimaalse mikrokliima magamise jaoks. COOLMAX® kanga spetsiifika - tagab ühesuunaline õhu tungimise ning järelikult niiskuse aurustumist seestpoolt väljapoole ja samuti takistab ka lõhnade imendumist ja bakterite paljunemist.

Termoreguleeriv kangas OUTLAST® {UT2} - materjali efektiga "tuli-jää», Outlast kangakiud sisaldavad miljoneid palle vahast, mis sulab temperatuuril 36 kraadi. Keha soojenemisel mikrokapslid kius sulavad, neelates energiat (soojust) alla ning jahutades keha, külmutamisel annavad mikrokapslid kius kogunenud soojuse kehale, soojendades seda. Selline kiud on võimeline alla neelama ja hoidma suurel hulgal soojust, võimaldades madratsi katele säilitada maksimaalset soojusrežiimi. Katsumisel pehme ja õrn kangas, mis on siidiga sarnane, tagab meeldivaid tundeid kokkupuutel nahaga, tagades maksimaalse termomugavuse une kestel. Outlast on ainuke termiliselt adaptiivne materjal (mis põhineb materjali faasimuutusel), millel on Technology spase sertifikaat. Antud sertifikaadiga kinnitatakse Outlast tehnoloogia ohutust ja kõrget efektiivsust. Rohkem kui 300 ettevõtet erinevates riikides kasutavad Outlast materjali.

Termoreguleeriv kangas VISKO Termo - kangas looduslikest ja sünteetilistest kiududest, milledel on kõrged kapillaarsed omadused ja kõrgendatud õhku läbilaskmine. Kanga unikaalsed omadused tagavad 35% soojuse ja inimkeha niiskuse ühtlast jaotumist esmakordselt 10 minuti jooksul pärast toote kasutamist. Kasutamise järgmise tunni jooksul toimub 90% soojuse ja niiskuse ühtlane jaotus, mis tagab mugava mikrokliima loomise ja toetamise madratsi pinnal, luues seeläbi terve ja lõõgastava keskkonna une jaoks.

Comments are closed.