E-mail: info@electrobase.lv
tel: +371 2 923-76-76.
tel: +38 067 463 73 59

MAGNIFLEX vedrudeta madratsite eelised

Tagab inimese kehakaalu ühtlast jaotust  üle madratsi kogu pinda  - tänu mikropoorsele struktuurile, vedrudeta materjal, see blokk, mis koosneb sadadest tuhandetest "mikrovedrutest".

Tagab kasutajale ortopeedilise efekti, sõltumata tema kehakaalust, pikkusest ja vanusest - tänu vedrudeta materjali omadusele ühtlaselt jaotada kaalu koormuse kogu madratsi pinnale.

Magniflex vedrudeta materjalid tagavad anatoomilise efekti, eemaldades või minimeerides vasturõhku. Selle tulemusena ei toimu veresoonte ja  närvilõpmede kokkusurumine - verevool ja lümfiring on loomulik, pehmete kudede ja liigeste innervatsioon ei ole häiritud.

Metallvedrud valmistatakse "mustast" (puudub korrosioonivastane kate) metallist, mille tõttu kasutamise ajal alluvad vedrud erosiooni mõjule, mis omakorda vähendab vedrude omadusi ja põhjustab ebameeldivat heli (kriuksumine, praksumine, metallist kinnitusvahendite klirin). Vedrudeta materjalides see puudub täielikult.

Eemaldab ja vähendab vasturõhku madratsi poolt inimkehale, samal ajal vedrud, sõltumata pöörete arvust, läbimõõdust, tõukavad kaalu tagasi, mis neile mõjub. Vedrudeta materjal jaotab ühtlaselt kaalu koormuse kogu madratsi pinnale, vähendades ning alandades sellega vasturõhku.

Sõltuvalt materjalide ja tehnoloogiate  kombinatsioonist tagavad madratsid erilisi mugavuse tasemeid.

Ei edasta võnkuvaid liikumisi - ükski inimene ei tunne kõrval magava partneri liikumist ja keha asendi muutumist

Tagab individuaalse magamiskoha igale antud madratsi kasutajale  -  erinevalt vedrumadratsist puudub " võrkkiigu" efekt või veeremise tunne.

Tänu sisemiste tühimike puudumisele ei toimi tolmukonteinerina.

Magniflex madratsidel on kõrge vastupidavus deformatsiooni ja sissevajutamise vastu, kui madratsitel verdublokiga - Magniflex madratside kaalu koormus 180 kg magamiskoha kohta.

Võimaldab kasutada kogu magamiskoha kasulikku pinda - võib magada või   istuda madratsi serval, kartmata sisebloki kahjustamist.

Vedrudeta blokk, erinevalt vedrudega, ei kogu staatilist  pinget, vedrudeta madratsid - elektrobioloogilised.

Pöörduge tähelepanu:

Autoistmete, lennukites tugitoolide, rongides riiulite täiteained (sõltumata klassist)  valmistatakse vedrudeta materjalidest.

Raviasutustes (haiglad, polikliinikud) voodid ja kušetid on komplekteeritud (võimaluse korral) madratsite või plokkidega vedrudeta materjalidest.

Kallites vedrumadratsites on ülemised kattekihid samuti valmistatud vedrudeta materjalidest.

Comments are closed.