E-mail: info@electrobase.lv
tel: +371 2 923-76-76.
tel: +38 067 463 73 59

TÄITEAINED

Ortopeediline vaht ELIOSOFT® - vaht polüuretaanist loodusliku lateksi lisamisega. Selle materjali unikaalsus - kaks polüestri tüüpi, mis on vulkaniseeritud veega, seejuures üks tüüp hoiab mugavat kõvadust, teine tagab anatoomilist efekti. Madratsid, kus kasutatakse seda täiteainet, tagavad mugava ortopeedilise toe koos anatoomilise efektiga.

Ortopeediline vaht ELIOFORM® - õhku läbilaskev vaht mikropoorse struktuuriga, mis parandab madratsi elastseid ja plastilisi omadusi. Vaht ei deformeeru ja omab kõrget vastupidavust kaalu koormuste vastu. Madratsid selle blokiga võimaldavad kehal võtta mugavat ortopeedilist asendit ilma liigse surveta. Lateks, millesse on lisatud vahtu, annab blokile  elastsuse ja paindlikkuse, polüeretaan aga vastupidavuse deformatsioonile ja sissevajumisele.

Ortopeediline vaht ELIOCELL's' õhku läbilaskev vaht mikropoorse struktuuriga, millel on plastilised ja elastsed omadused. Vaht Eliocell® vastupidav deformatsioonile ja sissevajumisele. Tagab lülisamba ideaalset ortopeedilist toetust magamise ja puhkamise ajal.  Ortopeedilisel vahul Eliocell® on kõrge vastupidavus deformatsioonile ja sissevajumisele, võimaldab maksmimaalselt täpsemalt tagada ülisambale ortopeedilist efekti, sõltumata inimese kehakaalust ja  kasvust.

Anatoomilisel vahul MEMOREST" -  on käsnja struktuuriga ja koosneb kahest polümeerist. Tänu oma unikaalsetele omadustele – jaotab maksmimaalselt kaalu koormuse madratsi pinnal, vähendab vasturõhku ja tagab ideaalset mugavust ja lülisamba anatoomilist toetust.

Anatoomiline vaht MEMOFORM® - tehnoloogiline kaasaegne materjal, mis on  spetsiaalselt välja töötatud Magniflex vabriku laboris madratsite VIP kategooria jaoks. Tänu unikaalsele tootmistehnoloogiale on materjal võimeline kiiresti reageerima soojusele ja rõhule, aga kõrge tihedus ja pooriline struktuur tagab inimese kehale pehmet anatoomilist ning ortopeedilist toetust ilma liigse surveta koos maksimaalse füsioloogilise mugavusega. Kuuma ilmaga Memoform® Magniflex ei muutu soojuse mõju all, säilitades oma võime kohaneda inimese kaalu alla ning naasta algse välimuse juurde. Peamine Memoform® Magniflex eelis- see rõhk kaalu maksimaalsele ühtlasele jaotuse  ja vasturõhu eemaldamisele.

Comments are closed.